odchudzanie
Podejmiesz wyzwanie?
http://bootcampacademy.pl/wrzesien-pazdziernik-2020

Treningi

Rodzaje Treningów 

Ćwiczenia, które wykorzystywane są w trakcie Boot Campu, poprawiają wytrzymałość organizmu, jego motorykę oraz wzmacniają gorset mięśniowy tułowia, przez co stabilizują kręgosłup, zapobiegając tym samym kontuzjom. Trenując dotleniamy organizm, nasze mięśnie się wzmacniają a aura, w jakiej odbywa się trening, wpływa pozytywnie na psychikę, przynosząc odprężenie umysłu.

Niezależnie od pory roku, treningi organizowane są głównie na świeżym powietrzu. W razie niepogody do naszej dyspozycji pozostaje namiot treningowy o powierzchni 200 m2 dostosowany do wymagań programu treningowego.

Hektarowa posiadłość to nie tylko nowoczesna willa oraz namiot treningowy. Na terenie naszej Akademii znajduje się również tor składający się z różnych typów przeszkód treningowych - najróżniejszych konstrukcji z wykorzystaniem ścianek, opon i lin przymocowanych do drzew. Poza tym w okolicy willi znajduje się strefa crossfitowa. Dzięki przemyślanie zaaranżowanej przestrzeni, w trakcie obozu możemy zaoferować naszym uczestnikom program wyjątkowy, urozmaicony i w pełni służący rozwojowi każdego z nich.

Nasz autorski program bazuje na treningu przekrojowym* z wykorzystaniem treningu funkcjonalnego, treningu plyometrycznego z naciskiem na mięsnie core, które utrzymują naszą sylwetkę w prawidłowych płaszczyznach kręgosłupa.

*Trening przekrojowy - forma treningu sportowego, polegająca na praktykowaniu kilku dyscyplin sportu lub różnorodnych ćwiczeń w celu wszechstronnego rozwoju uczestnika.
OFERTY SPECJALNE
obozy kondycyjne
STREFA WIEDZY
obozy kondycyjne
KONTAKT
MASZ PYTANIA?
Daty: