ćwiczenia

Nasz zespół

TRENER GŁÓWNY Marcin Zborowski

Certyfikowany trener Runmageddon, reprezentant kraju oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w zapasach, nauczyciel wychowania fizycznego, trener przygotowania motorycznego i trener personalny.

Marcin jest członkiem naszego zespołu od samego początku. Gdybyśmy musieli opisać go zaledwie dwoma słowami to byłyby to: charyzma i inspiracja. To on na naszych obozach wspiera uczestników w pokonywaniu przeszkód stojących na drodze do wymarzonej sylwetki lub kondycji. Od najmłodszych lat trenował zapasy, ukończył Wychowanie Fizyczne w Poznaniu. W latach 2004-2012 był reprezentantem Polski w zapasach w stylu wolnym. Jest laureatem międzynarodowych mistrzowskich turniejów. Po zakończeniu kariery w reprezentacji Marcin nie przestał realizować swojej pasji. Pracował jako sparing partner (m.in. dla zawodników KSW Mateusza Gamrota oraz Borysa Mańkowskiego), trener osobisty, instruktor zapasów (m.in. dla zawodników KSW Marcina Wójcika i Katarzyny Lubońskiej) oraz trener na obozie odchudzająco-kondycyjnym.

Jak Marcin podchodzi do treningów?
Jak sam mówi: "Cieszę się, że jako trener mogę wspierać uczestników obozu w pokonywaniu własnych ograniczeń. Na treningach cisnę, ale staram się podchodzić do każdego przez pryzmat możliwości danej osoby. Do tego duża dawka humoru i mamy połączenie idealne: efektywny trening i przyjemnie spędzony czas, który chce się powtórzyć".
TRENER Ola Surdel

Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania i rekreacji ruchowej, zawodowa piłkarka ręczna i brązowa medalistka Mistrzostw Polski w wyciskaniu sztangi.
Kocha sport i oddaje temu całe swoje życie.
W wieku 11 lat rozpoczęła naukę w klasie sportowej o profilu piłka ręczna, a po zakończeniu kariery zawodniczki w drugoligowym zespole, przerzuciła się na sporty siłowe. Jej największym osiągnięciem było zajęcie 3 miejsca w wyciskaniu sztangi leżąc na Mistrzostwach Polski w Policach w swojej kategorii wagowej. Aktualnie trenuje crossfit, dużo biega, pływa. Prowadzi własną szkołę pływania dla dzieci. Ukończyła kurs wspinaczki skałkowej i kurs taternicki. W zimę jej pasją są skitury i górskie wyprawy. Bieganie po górach jest kolejnym wyzwaniem, które wprowadza w życie. Jest również instruktorem pierwszej pomocy .Bardzo dużo pracuje z dziećmi, które mają w sobie naturalny nawyk ruchu, co jest dla niej dodatkowym motorem do pracy.

IWONA SELWESTER - Założycielka EATs Me

Iwona sprawdziła na sobie siłę niskoprzetworzonej diety roślinnej i przekonała się o jej  właściwościach odbudowujących zdrowie oraz przywracających młodość i witalność.

Pyszne jedzenie do klucz do utrzymania zdrowej diety. Iwona osobiście szkoli załogę EatsMe  do przygotowywania wszystkich posiłków. Najważniejszy jest dla niej smak potraw, który  sprawia, że zdrowe odżywianie jest przyjemnością.
 
 
OFERTY SPECJALNE
warszawa odchudzanie
STREFA WIEDZY
kondycja
KONTAKT
NAPISZ LUB ZADZWOŃ
606 940 960 kontakt@bootcampacademy.pl
JAK DOJECHAĆ?
ul. Duchnowska 16
05-462 Wiązowna
Więcej w zakładce kontakt
MASZ PYTANIA?
Daty:
Nasza lokalizacja