odchudzanie

Dla kogo

Dla kogo? 
Bez względu na to, czy Twoim celem jest aktywne spędzenie czasu, nabranie kondycji przed planowanym startem w maratonie, sprawdzenie się w innej dyscyplinie sportu, chęć poprawienia swojej wagi i sylwetki - nasze obozy są dla Ciebie! W naszej Akademii trenują osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania, a my dokładamy starań, by wszyscy czuli się komfortowo, jednocześnie dając z siebie jak najwięcej. 

Podział na grupy
Podczas obozu każdy trenuje na „Swoje 100%”,czyli w ramach swoich indywidualnych możliwości i ograniczeń.  Ćwiczenia dobierane są w taki sposób, aby uczestniczyć w nich mogły zarówno osoby zaawansowane, jak i początkujące, dlatego podczas zajęć dzielimy się na grupy. Do wyboru jest kilka rodzajów treningów:

Boot Camp Basic - przeznaczony dla uczestników, którzy dopiero zaczynają przygodę z tego rodzaju wysiłkiem, lub powracających do trenigów po dłuższej przerwie, czy po kontuzji. Program ten pozwoli stopniowo przygotować Twoje ciało do pełnowymiarowego treningu bez nadmiernego obciążania organizmu.

Boot Camp Classic oraz Boot Camp Hard - dla osób gotowych na treningi o wysokiej intensywności.

To Ty decydujesz w jakiej grupie chcesz być. Nasi trenerzy pomogą Ci w podjęciu tej decyzji. 
OFERTY SPECJALNE
obozy odchudzające obóz odchudzający
STREFA WIEDZY
boot camp academy
KONTAKT
NAPISZ LUB ZADZWOŃ
606 940 960 kontakt@bootcampacademy.pl
JAK DOJECHAĆ?
ul. Duchnowska 16
05-462 Wiązowna
Więcej w zakładce kontakt
MASZ PYTANIA?
Daty:
Nasza lokalizacja