warszawa bootcamp
Podejmiesz wyzwanie?
http://bootcampacademy.pl/wrzesien-pazdziernik-2020

Jak nie tracić motywacji podczas odchudzania i treningów?

Jest kilka sprawdzonych trików, dzięki którym unikniesz problemów z motywacją w trakcie odchudzania i treningów. Pierwszy to ćwiczenie w grupie i pod okiem specjalisty. Taki komfort zapewnia ci między innymi udział w BOOT CAMPIE. Nie od dziś wiadomo, że motywacja do osiągnięcia celu jest tym większa, im więcej osób wie o tym wyzwaniu. Jeśli się bowiem nie uda, trzeba będzie im wszystkim spojrzeć w oczy i się wytłumaczyć...

 

Drugi sprawdzony sposób walki ze spadkami motywacji to codzienne sprawdzanie postępów. Utrata każdego kolejnego kilograma i centymetra z obwodu zaczyna się od ubytków gramów i milimetrów. Jeśli zauważasz te najmniejsze zmiany w twoim ciele, łatwiej ci utrzymać koncentrację na celu i skuteczność odchudzania.

 

Warto również stosować niezwykle skuteczną technikę wizualizacji celów: jasno określ, do czego dążysz. Stale wyobrażaj sobie siebie jako uśmiechniętego człowieka, któremu już udało się zrealizować plan. Nie trać tego wyobrażenia z głowy, a zobaczysz, jak przyjemne stanie się dla ciebie robienie każdego kroku na drodze do osiągnięcia celu!

OFERTY SPECJALNE
boot camp academy
KONTAKT
MASZ PYTANIA?
Daty: