warszawa odchudzanie
Podejmiesz wyzwanie?
http://bootcampacademy.pl/wrzesien-pazdziernik-2020

Dlaczego BOOT CAMP jest tak skuteczny

Wysoka skuteczność BOOT CAMPU w odchudzaniu i redukcji tkanki tłuszczowej wynika między innymi z faktu, że jest to bardzo intensywny, interwałowy trening obwodowy. Ćwiczysz w grupie, na świeżym powietrzu, bardzo często wykorzystując ciężar własnego ciała i takie przedmioty, jak na przykład opony czy długie liny jako przyrządy ćwiczeniowe. Godzina takiego treningu pozwala na spalenie nawet 1000 kalorii!

Połączenie treningu interwałowego i treningu obwodowego pozwala na uzyskanie najlepszych efektów w jak najkrótszym czasie. To trening uniwersalny, który mogą wykonywać osoby w różnym wieku, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zasadniczo polega on na tym, że wysiłkowi poddawane są konkretne partie mięśni w czasie, kiedy inne odpoczywają. Powtarzanie kolejnych ćwiczeń w interwałach powoduje szybsze spalanie kalorii, a co za tym idzie zwiększa skuteczność treningu.

Jeśli uda ci się utrzymywać regularność ćwiczeń, przekonasz się, jak poprawiła się twoja kondycja, wzrosła elastyczność mięśni i stawów, a zmniejszyła się tkanka tłuszczowa. Poprawi się Twoje samopoczucie i poczujesz się zdrowszy!

OFERTY SPECJALNE
odchudzanie
KONTAKT
MASZ PYTANIA?
Daty: