obóz kondycyjny
Podejmiesz wyzwanie?
http://bootcampacademy.pl/wrzesien-pazdziernik-2020

Cierpię na otyłość. Czy BOOT CAMP jest dla mnie?

Jeśli marzysz o zrzuceniu zbędnych kilogramów i pozbyciu się nadwagi, Boot Camp jest właśnie dla ciebie. Nie musisz obawiać się dużej intensywności treningów! Nasze ćwiczenia są przeprowadzane pod okiem specjalistów, którzy dostosują poziom intensywności wysiłku do możliwości twojego ciała.

To o wiele lepszy sposób na redukcję wagi i zbudowanie kondycji fizycznej niż samodzielne ćwiczenia w domu czy na siłowni. Dlaczego? Niemal do minimum spada ryzyko doznania kontuzji – trenujesz pod okiem profesjonalisty, który nie tylko czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, ale również twoim bezpieczeństwem. Wystarczy, że poświęcisz trochę swojego czasu i oddasz się w ręce specjalistów, a szybko przekonasz się, jak zmienia się twoje ciało. Trening BOOT CAMP pozwolą ci spalić tkankę tłuszczową, zwiększyć elastyczność mięśni i stawów, a także poprawić kondycję. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać!

Treningi w grupach mają również tę nieocenioną zaletę, że brak motywacji przestaje być problemem. W grupie łatwiej się zmobilizować, a ćwiczenia na świeżym powietrzu i z użyciem nieoczywistych (z pozoru) przyrządów dadzą ci po prostu wiele radości.

OFERTY SPECJALNE
obozy odchudzające obóz odchudzający
KONTAKT
MASZ PYTANIA?
Daty: